Komfort pracy w magazynie? Zainstaluj kurtyny paskowe


Bezpieczeństwo pracowników w miejscu pracy powinno być jedną z kluczowych kwestii. Troska o ludzi wykonujących swoje obowiązki nie kończy się na wypłaceniu wynagrodzenia. Istotne jest również to, by na swoim stanowisku nie narażali swojego zdrowia. Można o to zadbać prostym sposobem. folia do kurtyn pcv.

Na pierwszy rzut oka, błahe przeciągi tworzące się w magazynach podczas rozładunku, wydawania lub kompletacji towaru, to spore zagrożenie dla samopoczucia, zdrowia i komfortu pracowników. Narażanie ich na ciągłe i nagłe zmiany temperatury oraz zimne powietrze nie jest niczym przyjemnym. Kurtyny paskowe z PCV zamontowane między strefą przyjmowania i wydawania towarów a pozostałymi stanowiskami, znacznie wpłynie na lepsze wykonywanie pracy. Przegrody plastikowe posiadają właściwości termoizolacyjne, przez co ograniczają uciekanie ciepła i tworzą barierę chroniącą przed przeciągami. Dodatkowo, kotary minimalizują rozprzestrzenianie się hałasu, powstałego z pracujących maszyn oraz redukują przechodzenie zanieczyszczeń do strefy pracowniczej.

Bezpieczeństwo i zdrowie, a do tego komfort pracy. Korzystanie z kurtyn paskowych ma wiele zalet. Warto zainstalować je w magazynach i halach branżowych.

Polecane: membrana na dach.